Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

 

Darmowe kursy dla Ciebie i Twojego biznesu

Nad zawartością merytoryczną szkoleń czuwają wysokiej klasy eksperci w dziedzinie przedsiębiorczości i zarządzania. Akademia PARP wykorzystuje najskuteczniejsze metody edukacji zawodowej. Szkolenia składają się z lekcji, podczas których uczestnik jest informowany o celach i rezultatach szkolenia. Treść przeplatają interaktywne ćwiczenia doskonalące. W szkoleniu występuje wiele odniesień do praktyki. Po przejściu modułu (zestawu kilku lekcji) uczestnik może sprawdzić swoją wiedzę za pomocą testu.

Szkolenia Google Szkolenia Google

Szukasz nowych możliwości? Zdobądź certyfikat Google

Wystartuj swoją karierę z certyfikatem, który robi wrażenie. Na darmowym kursie online poznasz najróżniejsze narzędzia internetowe, od wyszukiwarek po social media i wiele, wiele innych.

Dlaczego warto zdobyć certyfikat?

Zdobycie certyfikatu to świetny sposób, aby wyróżnić swoje CV. Dzięki temu pokażesz, że posiadasz praktyczne umiejętności internetowe oraz że nie brakuje Ci motywacji do nauki: dwóch podstawowych wymagań w nowoczesnym świecie biznesu.

Przyjdź na wykłady i warsztaty z marketingu on-line

 
Warsztaty

Odkryj nowe sposoby na wykorzystanie internetu. Zobacz, jak skutecznie realizować swoje cele, dzięki przykładom zaprezentowanym przez Ekspertów Internetowych Rewolucji i specjalistów marketingu online. Sprawdź, na których uczelniach odbywają się najbliższe warsztaty i zapisz się jak najszybciej. Nie zapomnij powiedzieć o nich znajomym!

NOMAD NOMAD

Naszą misją jest:

Kursy zdalne przygotowujące do zawodów przyszłości zawsze w zasięgu ręki.

Czym jest Nomad?

Jest przewodnikiem w edukacji dla osób samodzielnie dokształcających się i chcących rozpocząć przygodę ze zdalnym nabywaniem nowych kompetencji zawodowych.

To platforma edukacyjna, która razem z Tobą wędruje poprzez kolejne etapy życia zawodowego. Kursy, które na niej zamieszczamy, mają odpowiadać na nowe potrzeby rynku pracy, a nawet sięgać w przyszłość przygotowując Cię do zawodów, które dopiero się rozwijają. Nomad może być twoim towarzyszem wszędzie gdzie się udasz dzięki urządzeniom mobilnym. Możesz uczyć się na swoich zasadach - kiedy chcesz i gdzie chcesz.

O platformie

Platforma powstała w ramach projektu „Łamigłówki dla nomada - metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku” dzięki współfinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.

KURSANT

Po każdym kursie lub ścieżce zawodowej dostaniesz certyfikat z wypisanymi uzyskanymi kompetencjami zawodowymi!

Wszystkie zamieszczane na platformie kursy są i będą bezpłatne!

Dla kogo jest Nomad?

Dla każdej osoby, która chce planować swoją ścieżkę edukacyjną i zdobywać nowe kwalifikacje. Projekt jest skierowany głównie do osób po studiach humanistycznych lub społecznych i to z myślą o nich dobrana została tematyka kursów. Nie ma jednak przeciwwskazań, aby korzystały z materiałów wszystkie osoby, dla których okażą się one ciekawe, przydatne i pomocne.

Co możesz zrobić korzystając z platformy?

 • Zdobądź certyfikat.
 • Sprawdzaj na bieżąco swoją wiedzę dzięki interaktywnej formie kursu.
 • Sprawdź jakie kompetencje zdobyłeś.
 • Utwórz swoją ścieżkę zawodową.
 • Ucz się z innymi korzystając z funkcji peer to peer.
 • Wybierz dowolne spośród dostępnych kursów.
 • Skorzystaj z wiedzy eksperckiej - nasi twórcy są praktykami w dziedzinach z których tworzą kursy.
 • Ucz się mobilnie - wykorzystaj czas w autobusie czy oczekując w kolejce.
 • Zaktualizuj CV wykorzystując profil, w którym przechowujesz historię kształcenia zawodowego.

Czy wiesz, że nawet największe platformy serwujące kursy zdalne takie jak np Coursera zmagają się z problemem bardzo niskego wskaźnikiem ukończenia kursów zdalnych? Odsetek osób kończacych kurs jest zróżnicowany w zależności od temtyki kursu ale przewaznie waha się pomiędzy 7 a 15%. W naszych badaniach zwróciliśmy szczególną uwagę na czynniki zwiększające motywację do nauki i efektywność nauczania. Opracowany przez nas system kształcenia zdalnego na który składają się metodyka i narzędzie informatyczne (platforma mlearningowa) pozwolił na osiągnięcie znacznie lepszych, wskaźników.

Webinaria ICAN Institute Webinaria ICAN Institute

Ican Institute

 w ramach swej działalności
(wydawca Harvard Business Review Polska)
zaprasza na webinaria.

Webinary są w postaci szkoleń wideo dostępne na stronie: https://ican.pl/harmonogramy/webinarium/

Są to szkolenia z:

- social media

- copywritingu

- przywództwa

- innowacji

- efektywności.

Fundusze inwestycyjne - wiedza dla każdego Fundusze inwestycyjne - wiedza dla każdego

Kurs e-learningowy „Fundusze inwestycyjne – wiedza dla każdego” zawiera podstawowe informacje dotyczące funduszy inwestycyjnych, ich konstrukcji, zalet, sposobu funkcjonowania, kosztów związanych z inwestowaniem w fundusze, instytucji współpracujących i nadzorujących działalność funduszy oraz praktyczne wskazówki w zakresie inwestowania w fundusze inwestycyjne.

 

Cel kursu

Celem kursu jest przedstawienie i wyjaśnienie najważniejszych pojęć i mechanizmów funkcjonujących na rynku funduszy inwestycyjnych.

 

Dla kogo

Kurs jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych tematyką funduszy inwestycyjnych, które nie posiadają lub w małym stopniu posiadają wiedzę na temat tego rynku. Zakończenie kursu daje podstawową wiedzę w zakresie rynku funduszy inwestycyjnych.

 

Organizacja kursu

 • Kurs został podzielony na 11 rozdziałów porządkujących najważniejsze zagadnienia, natomiast w ramach  rozdziałów wydzielone zostały mniejsze jednostki lekcyjne, które odnoszą się do bardziej szczegółowych kwestii.
 • Łączny czas na zapoznanie się z kursem, przejście przez wszystkie rozdziały oraz zaliczenie testu końcowego został przewidziany na ok. 20 godzin.
 • Na odbycie kursu każdy Uczestnik ma w sumie 90 dni od momentu zarejestrowania się. W tym czasie można w dowolnym momencie przerwać kurs i wrócić do niego innego dnia lub o innej porze rozpoczynając w tym samym miejscu, w którym zakończyło się kurs poprzednim razem.
 • Po 90 dniach ważność konta wygasa.
 • Uczestnictwo w kursie jest nieodpłatne.
 • Uzyskanie certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu wiąże się z obowiązkiem uiszczenia opłaty manipulacyjnej za wydanie Certyfikatu w wysokości 20 zł.
   
 • Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie - http://www.learnway.izfa.pl/
***
Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami
Członek EFAMA - European Fund and Asset Management Association
SIEDZIBA IZBY: ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa PL
tel: (+48 22) 58 38 600, fax: (+48 22) 58 38 601

Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami jest organizacją zrzeszającą, na zasadach dobrowolności, działające w Polsce Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, działa na mocy ustawy z dnia 27 maja 2004 roku o funduszach inwestycyjnych (Dz. U. Nr 146 poz. 1546). Izba została powołana 28 października 2004 roku (wcześniej - od 1997 roku środowisko było reprezentowane przez Stowarzyszenie Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, którego następcą jest Izba). Do jej statutowych celów należy reprezentowanie środowiska towarzystw funduszy inwestycyjnych, wspieranie rozwoju towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce, upowszechnianie wiedzy o funduszach, rozwijanie i doskonalenie zasad etyki zawodowej specjalistów związanych z zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi. IZFiA jest członkiem EFAMA.

Dalszych informacji udziela:
Maja Abramczyk
tel. (0 22) 58 38 603
mabramczyk@izfa.pl