Polub nas!

 

Kursy językowe SPJNO UMK

Rozwijaj się z Biurem Karier UMK!

aktualności --- aktualności ---aktualności

 

18 stycznia 2018 11.20-12.50 w sali VII na WNEiZ UMK zespół ekspertów z firmy Coinfirm przeprowadzi szkolenie z zakresu AML oraz KYC dla Blockchain i kryptowalut.


Świat ogarnęła gorączka ICO, Bitcoin i Ethereum. Jak zapobiegać przestępstwom prania brudnych pieniędzy (Anti-Money Laundering). Jak analizować informacje dostępne w sieciach Blockchain oraz Distributed Ledger Technology? Na czym polega Know Your Customer i w jaki sposób tworzone i weryfikowane są Bazy Sankcyjne? O tym dowiecie się od specjalistów Coinfirm.

*

Trwa rekrutacja do projektu szkoleniowo-stażowego "Grasz w staż - pracę masz", który Uczelnia realizuje przy wsparciu finansowym ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu PFRON on. "Absolwent".

Projekt jest skierowany do studentów ostatniego roku studiów na UMK (w tym licencjackich) oraz absolwentów dowolnych studiów UMK z okresu 24 miesięcy, którzy posiadają aktualne orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności.

W ramach projektu uczestnicy będą mogli skorzystać m.in. ze wsparcia doradców zawodowych, podnieść swoje kwalifikacje dzięki kursom i szkoleniom oraz zdobyć doświadczenie zawodowe dzięki płatnym stażom. Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej https://www.biurokarier.umk.pl/grasz-w-staz.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Projektu:
ul. Gagarina 33 (DS 11)
tel. 56 611-49-83
e-mail: slawomir.rylich@umk.pl

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie.

*

Warsztaty - Metoda Walta Disneya i towarzysząca wycieczka analityczna

25.1.2018

13:30-15:30

Trener: Katarzyna Jagiełka

Zapisy: https://www.biurokarier.umk.pl/dobry-start-rekrutacja

*

 Warsztaty - Projekcyjne udoskonalanie usług i produktów

26.1.2018

14:00-16:00

Trener: Tomasz Jankowski