Warsztaty DOBRY START

Biuro Karier UMK zaprasza na bezpłatne warsztaty z cyklu „Dobry Start”.

Celem szkoleń jest rozpoznanie własnego potencjału zawodowego oraz rozwój kluczowych kompetencji i umiejętności zawodowych przydatnych, zarówno podczas procesu rekrutacji, jak i w trakcie pracy.

Harmonogram warsztatów dobry start

    Nazwa warsztatów Prowadzący Termin Godzina Liczba miejsc
1 Recepta na profesjonalne CV i list motywacyjny

Trener: Ewelina Kruźlak 15.10.2018 11.00-14.30 12
2 Jak być sobą na rozmowie kwalifikacyjnej

Trener: Ewelina Kruźlak 23.10.2018 11.00-15.30 12
3 Wystąpienia publiczne

Trener: Ewelina Kruźlak 29.10.2018 10.00-15.00 12
4 Media społecznościowe a kontakty zawodowe - LinkedIn

Trener: Matylda Ryś 8.11.2018 11.00-15.00 12

Trenerzy

Ewelina Kruźlak jest doradcą i trenerem pracującym w Biurze Karier UMK od 2016 roku. Ukończyła studia na kierunku doradztwo zawodowe.

Matylda Ryś - Praca w digital marketingu oraz przy procesach Design Thinking pozwala mi aktywnie rozwijać swoją kreatywność i zainteresowania zawodowe związane z reklamą i Social Media. Pierwsze doświadczenia zdobyłam w agencji interaktywnej obsługującej media społecznościowe dla dużych marek m.in. PKO, Perła, Freshmarket, Bonduelle. Zajmuję się content marketingiem, copywritingiem, obsługą i moderacją stron w mediach społecznościowych. Mam doświadczenie w pracy zdalnej i taka forma współpracy najbardziej mnie interesuje.

Zapisy

Informujemy, że w przypadku niemożliwości przybycia, student/absolwent ma obowiązek odwołania swojego udziału w warsztatach najpóźniej 1 dzień przed planowanym terminem zajęć. Nie zawiadomienie o swojej nieobecności powoduje, że dana osoba nie może uczestniczyć w kolejnych warsztatach.
  • Przed wypełnieniem zgłoszenia zapoznaj się z Zasadami uczestnictwa w szkoleniach.
  • Formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony 13.9.2018
  • Osoby, które się dostaną otrzymają potwierdzenie drogą elektroniczną najpóźniej 2 dni przed terminem warsztatów.

Formularz zgłoszeniowy

Warsztaty DOBRY START
Proszę wypełnić wszystkie pola. W razie problemów z wysłaniem zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 611 46 43 lub e-mailowy biurokarier@umk.pl.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Uniwersytet Mikołaja Kopernika wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz kontaktować się w każdej sprawie dotyczącej Twoich danych osobowych, a w szczególności składać u niego wnioski o realizację swoich praw, za pośrednictwem telefonu: 56 611 27 42, adresu e-mail: abi@umk.pl, a w uzasadnionych przypadkach listownie pod adresem: UMK Toruń, ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń z dopiskiem „ABI".

Przekazane przez Ciebie dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz również prawo do żądania przenoszenia danych.

W każdym czasie masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

Dane osobowe podajesz dobrowolnie, a odmowa ich podania nie wywołuje żadnych skutków wobec Ciebie, poza brakiem kontaktu ze strony pracownika Biura Karier UMK.