Harmonogram warsztatów Harmonogram warsztatów

    Nazwa warsztatów Prowadzący Termin Godzina Liczba miejsc
1 Recepta na profesjonalne CV i list motywacyjny

Trener: Izabela Rutkowska 10.01.2019 9.00-12.30 12
2 Testy stosowane w procesie rekrutacji

Trener: Ewa Banaszak 16.01.2019 15.30-18.30 12
3 Jak być sobą na rozmowie kwalifikacyjnej

Trener: Ewelina Kruźlak 23.01.2019 10.00-14.30 12
4 „6 myślowych kapeluszy de Bono"

Trener: Katarzyna Jagiełka 22.1.2019 12.00-14.00 12

Zapisy Zapisy

 
Informujemy, że w przypadku niemożliwości przybycia, student/absolwent ma obowiązek odwołania swojego udziału w warsztatach najpóźniej 1 dzień przed planowanym terminem zajęć. Nie zawiadomienie o swojej nieobecności powoduje, że dana osoba nie może uczestniczyć w kolejnych warsztatach.
  • Przed wypełnieniem zgłoszenia zapoznaj się z Zasadami uczestnictwa w szkoleniach.
  • Formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony 16.12.2018
  • Osoby, które się dostaną otrzymają potwierdzenie drogą elektroniczną najpóźniej 2 dni przed terminem warsztatów.

Formularz zgłoszeniowy Formularz zgłoszeniowy

Warsztaty DOBRY START

Proszę wypełnić wszystkie pola. W razie problemów z wysłaniem zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 611 46 43 lub e-mailowy biurokarier@umk.pl.

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Uniwersytet Mikołaja Kopernika wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz kontaktować się w każdej sprawie dotyczącej Twoich danych osobowych, a w szczególności składać u niego wnioski o realizację swoich praw, za pośrednictwem telefonu: 56 611 27 42, adresu e-mail: abi@umk.pl, a w uzasadnionych przypadkach listownie pod adresem: UMK Toruń, ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń z dopiskiem „ABI".

Przekazane przez Ciebie dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz również prawo do żądania przenoszenia danych.

W każdym czasie masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

Dane osobowe podajesz dobrowolnie, a odmowa ich podania nie wywołuje żadnych skutków wobec Ciebie, poza brakiem kontaktu ze strony pracownika Biura Karier UMK.

O trenerach O trenerach

Ewa Banaszak jest trenerem, doradcą i kierownikiem Biura Karier UMK. Absolwentka UMK oraz  UŁ. Posiada m.in. licencję trenera programów WindMills, cerytfikat Trenera Biznesu Schenk Institute. Jest także asesorem prowadzącym sesje Assessment Center.

Izabela Rutkowska pracuje w  Biurze Karier UMK od 2008 roku. Ukończyła studia na kierunku historia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studia podyplomowe na kierunku doradztwo zawodowe i personalne.

Ewelina Kruźlak jest doradcą i trenerem pracującym w Biurze Karier UMK od 2016 roku. Ukończyła studia na kierunku doradztwo zawodowe. Z powodzeniem zajmuje się wsparciem studentów głównie z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Politologii i Studiów Międzynarodowych oraz studentów Administracji.