Rejestracja w serwisie biurokarier.edu.pl Rejestracja w serwisie biurokarier.edu.pl

 

1. Wypełnij elektroniczny formularz rejestracyjny (poniżej).

2. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę z profesjonalnym i bardzo sympatycznym doradcą >  tutaj więcej informacji o doradcach

3. Po rozmowie i podpisaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych otrzymasz dostęp do serwisu www.biurokarier.edu.pl z ofertami pracy, praktyk, stażów oraz będziesz informowany o warsztatach, szkoleniach.

Formularz rejestracyjny Formularz rejestracyjny

Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*)

W razie problemów z wysłaniem zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 611 46 43 w godzinach pracy biura (pn-pt, 8:00-16:00). Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez Dział Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów UMK w celu umówienia na spotkanie z doradcą zawodowym. Administratorem danych jest Uniwersytet Mikołąja Kopernika w Toruniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w ustawie z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz.1000) oraz w zgodzie z przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych i prywatności w tym w szczególności przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 str. 1).

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Uniwersytet Mikołaja Kopernika wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz kontaktować się w każdej sprawie dotyczącej Twoich danych osobowych, a w szczególności składać u niego wnioski o realizację swoich praw, za pośrednictwem telefonu: 56 611 27 42, adresu e-mail: abi@umk.pl, a w uzasadnionych przypadkach listownie pod adresem: UMK Toruń, ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń z dopiskiem „ABI".

Przekazane przez Ciebie dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz również prawo do żądania przenoszenia danych.

W każdym czasie masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

Dane osobowe podajesz dobrowolnie, a odmowa ich podania nie wywołuje żadnych skutków wobec Ciebie, poza brakiem kontaktu ze strony pracownika Biura Karier UMK.