Web Content Display Web Content Display

Dla wszystkich planujących rozwój zawodowy mamy Moc PREZENTÓW - w ciągu najbliższych dni rozdajemy oferty pracy!!!!! :)

W grudniu będziecie mieli okazję uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych z przedstawicielami firm czkających na was z ofertami pracy!

Są to firmy otwarte na przyszłych informatyków, od których nie wymagają specjalnego doświadczenia, ale przede wszystkim chęci rozwoju w różnych technologiach IT.

 

Posti Messaging - Toruń

www.postimessaging.com/careers

Poszukiwane są osoby bez doświadczenia zawodowego. Firma nie wymaga umiejętności i wiedzy specjalistycznej dotyczącej konkretnej technologii IT. Zajmować się będziesz min zgłoszeniami w ramach działu Service Desk.

W ramach pracy rozwiniesz własne umiejętności IT poprzez śledzenie procesu wsparcia, dokumentacji i informacji zwrotnych od klientów itp.

ŚWIETNA PRACA NA POCZĄTEK!

OFERTA->>

 Proinformtyka - Bydgoszcz

proinformatyka.com.pl

Poszukiwane są osoby bez doświadczenia zawodowego. Dobrze jeśli znasz już C# oraz podstawy Javy. Zajmować się będziesz pracą w środowisku środowisko Visual Studio, SQL Management Studio, Report Builder.

Firma zajmuje się serwis systemów informatycznych związanych z medycyną, która jest brnżą o ogromnych perspektywach rozwoju.

ROZWINIESZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI PROGRAMOWANIA!

OFERTA->>

 

Jash Technologie, Toruń

Poszukiwane są osoby bez doświadczenia zawodowego. Jeśli czujesz się dobrze w PHP, znasz HTTP, ogarniasz HTML i CSS to jest to naprawdę dobry wybór!

Ekipę Jasha tworzą programiści, graficy, specjaliści do spraw UX i konsultanci e-commerce. Firma specjalizuje się w oprogramowaniu PrestaShop i jest jednym z niewielu oficjalnych parnterów tego systemu e-commerce w Polsce.

PRAKTYCZNIE WYKORZYSTASZ i ROZWINIESZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI PROGRAMOWANIA!

OFERTA->>

 

Rozmowy kwalifikacyjne będą odbywały się na Uczelni w dniach 6-21 grudnia 2018.

ZAPISY: Wyślij swoje CV do 14 grudnia 2018 na adres biurokarier@umk.pl.

W temacie wpisz nazwę/nazwy firm, z których przedstawicielami chciałbyś się spotkać. Pracownik Biura zadzwoni do Ciebie w celu ustalenia konkretnej godziny spotkania. Firmy same wybiorą kandydatów, z którymi będą chciały się spotkać, ale pracownik Biura skontaktuje się ze wszystkimi osobami które zgłosiły się na rozmowy!