Poznaj firmę, w której chcesz pracować.

NazwaProfil pracodawcy na portalu Biura Karier UMK LogoStrona pracodawcy Krótka charakterystyka firmy
 
Grupa Prawna Goldwin

Działalność prawnicza, porady prawne

REINFORCE

Realizacja projektów sprzedażowych

TELBRIDGE SP. Z O.O.

OUTSOURCING CALL CENTER

Experis

Experis jest światowym specjalistą w dziedzinie rekrutacji do sektorów IT&T.

SII

Sii Sp z.o.o oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne i doradztwo w zakresie nowoczesnych technologii.

T Komp

T Komp to firma programistyczna oferująca innowacyjne rozwiązania informatyczne dla największych światowych koncernów.

BPIC

BPIC to Brytyjsko-Polski Instytut Certyfikacji i Szkoleń.

Contact Center

Contact Center to firma prowadząca projekty w obszarze call center.

Gamelion

Działalność Gamelion skoncentrowana jest na produkcji najwyższej jakości interaktywnych, multimedialnych aplikacji rozrywkowych.

Private Care 24

Private Care 24 poszukuje na terenie całej Polski wykwalifikowanych opiekunek chętnych do pracy i niesienia pomocy osobom starszym i schorowanym.

Elavon Merchant Services

Elavon Merchant Services jest liderem akceptacji kart płatniczych w Europie.

Visscher-Caravelle

Visscher-Caravelle to międzynarodowy dostawca części dla przemysłu motoryzacyjnego.

BUSINESS CONSULTING CENTER SP. Z O.O.

BCC jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach związanych z systemami SAP i w outsourcingu IT.

Stream International Sp. z o.o.

Stream jest międzynarodowym liderem w dynamicznie rozwijającej sie branży telefonicznej obsługi klienta. Specjalizuje sie w dostarczaniu najwyższej jakości wsparcia technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych, elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji.

Ericpol Telecom Sp. z o.o.

Ericpol Telecom Sp. z o.o. jest polską firmą informatyczną, działającą od 1991 roku na międzynarodowym rynku. Spółka specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju oprogramowania dla telekomunikacji i M2M oraz dla przedsiębiorstw opierających swoją działalność na nowoczesnych technologiach.

American Institute for Foreign Study Inc. - Program Camp America

Camp America to najsłynniejszy na świecie międzynarodowy program studenckiej wymiany kulturalnej. Łączy on przygodę i wakacje w USA z pracą na młodzieżowych obozach letnich.

Alcatel-Lucent Polska Sp. z o.o.

Alcatel-Lucent jest jednym z największych dostawców rozwiązań telekomunikacyjnych na świecie. Alcatel-Lucent dostarcza usługi w zakresie projektowania, modernizacji i zarządzania sieciami teleinformatycznymi oraz w obszarze rozwoju oprogramowania.

Planet Finance Broker

Planet Finance Broker jest rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie Doradztwa Finansowego.

Atos IT Services Sp. z o.o.

Atos jest międzynarodową firmą z branży usług informatycznych, osiągającą roczne przychody na poziomie 8,7 mld EUR i zatrudniającą 78 500 pracowników w 42 krajach. Firma obsługuje klientów z całego globu w zakresie zaawansowanych usług transakcyjnych oraz konsultingowych, integracji systemów i usług zarządzanych.

LECH CONSULTING SP. Z O.O.

Lech Consulting działa od ponad siedmiu lat na rynku w branży doradztwa finansowego. Firma zajmuje się głównie pozyskiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji.

SDL Poland Sp. z o. o.

SDL International – world leader in IT and Global Information Management. SDL Poland – polish office in Bydgoszcz.

DACOMET

DACOMET JEST PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCĄ FIRMĄ ZAJMUJĄCĄ SIĘ OUTSOURCINGIEM W BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ. Wspiera klientów w zakresie integracji i utrzymania systemów telekomunikacyjnych, nadzoru i monitorowania sieci, analiz ,testów, rozwoju oprogramowania i zarządzania infrastrukturą.

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. od 1974 r. roku jest dostawcą usług informatycznych dla banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji sektora finansowego, a także podmiotów Skarbu Państwa. Misją BSB jest udzielanie wsparcia IT dla sprawnego i bezpiecznego działania instytucji rynku finansowego, w tym Narodowego Banku Polskiego.

CallCenter Group

Branża / zakres działalności : telemarketing.

Kerry Group

Kerry Group today is a world leader in food ingredients and flavours serving the food and beverage industry, and a leading supplier of added value brands and customer branded foods to the Irish and UK markets.

Lidl Polska

Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. W Polsce zatrudnia ponad 13 000 osób i posiada ponad 500 sklepów na terenie całego kraju. Lidl w Polsce to również 10 Biur Ekspansji na terenie całego kraju oraz 7 Centrów Dystrybucyjnych.

OpusCapita

OpusCapita zajmuje się automatyzacją i usprawnianiem procesów finansowych – zarówno w formie outsourcingu jak i usług. Firma działa w Europie w 9 krajach, gdzie zatrudnia 2,400 specjalistów. W 2012 roku. Siedziba główna spółki znajduje się w Finlandii. W Polsce firma działa od roku 2008 i obecnie zatrudnia ponad 500 osób.

Data Invest

Data Invest jest firmą technologiczną z siedzibą w Toruniu. Koncentruje się na rozwoju zaawansowanych technologii, takich jak masowe przetwarzanie danych (big data), usługi obliczeniowe, rozwiązania IT w chmurze.

Sunrise System

Sunrise System specjalizuje się w szeroko rozumianym marketingu internetowym oraz analityce webowej, a także kompleksowym konsultingu w zakresie komercyjnego wykorzystania Sieci. Firma jest jednym z największym polskich Partnerów Google i należy do międzynarodowej grupy wydawniczo-medialnej Bauer Media Group. Obecnie zatrudnia 150 pracowników w 4 oddziałach w 3 miastach Polski i zwiększa zatrudnienie dzięki wzrastającej liczbie nowych klientów.

SHARP

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o. należy do Grupy Sharp, która istnieje na rynku już od ponad 100 lat. Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o. jest młodą częścią Sharp Corporation, która powstała w 2006 r. W zakres działalności spółki wchodzą produkcja modułów i telewizorów LCD.

Arriva RP

Arriva RP Sp. z o.o. jest częścią grupy Arriva, należącej do Deutsche Bahn. Arriva jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, zatrudniającym około 54.500 pracowników i prowadzącym działalność w 14 krajach Europy. Terenem działalności Arriva RP są linie kolejowe województwa kujawsko-pomorskiego, a częściowo także województw pomorskiego, łódzkiego, wielkopolskiego i mazowieckiego.

Infosys BPO Poland

Infosys BPO Poland located in Łódź, Poland, provides outsourcing services for clients in many European countries. The BPO center's key areas of specialization include: finance, accounting, controlling and procurement services, logistics as well as managing advanced services such as risk management, tax management and consulting.

SEARGIN

Firma Seargin szuka potencjalnych kandydatów dzięki rozległej sieci kontaktów I największej bazie danych w Polsce. Kontaktuje się z kandydatami telefonicznie i mailowo, upewniając się o ich kompetencjach oraz preferencjach. Następnie wysyła zweryfikowane dane klientom, którzy po rozpatrzeniu kandydatury kontaktują się z firmą Seargin oraz potencjalnym pracownikiem w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Sprachcaffe Language PLUS Polska

Studenckie wyjazdy językowe za granicą

KUBO

KUBO to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutowaniu personelu na stanowiska juniorskie, średniego i wyższego szczebla głównie w branży IT

PUDLEX

Firma działa w Toruniu od 2000 roku. Specjalizuje się w ekskluzywnych akcesoriach wyposażenia wnętrz, oferowanych w naszym salonie stacjonarnym oraz rozbudowanej sieci sklepów internetowych. Stawia na młodość, zaangażowanie oraz chęć realizacji ambitnych celów, dlatego z roku na rok zdobywa coraz lepszą pozycję na rynku, poszerzając zatrudnienie o nowych pracowników.

Vivid Games S.A.

Vivid Games S.A. jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie i największą firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce. Firma z siedzibą w Bydgoszczy prowadzona jest przez doświadczonych założycieli, zatrudniając aktualnie ponad 90 wysokiej klasy specjalistów.

GP People

GP People jest polską agencją zatrudnienia istniejącą od 2002 roku. W naszej pracy stawiamy na wysokie standardy działania dzięki czemu odnosimy sukcesy we współpracy z pracodawcami jak i kandydatami wspierając ich w znalezieniu pracy.

Politech Sp. z o.o.

POLITECH Sp. z o.o. z siedzibą w Osielsku k. Bydgoszczy jest prężnie działającą firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości opakowań dla perfumerii i kosmetyki. Od 1998 roku dostarczamy nasze produkty na terenie całej Europy, ciesząc się mianem europejskiego lidera w branży.

Marwit Sp. z o.o.

Producent świeżych soków i zdrowych produktów. Właściciel marki Marwit, Ogrody Natury i Witmar. Lider w rynku świeżych soków, 21-lat doświadczenia. Marka Marwit to tradycja, jakość, zdrowie, ugruntowana pozycja na rynku. Już od 21 lat staramy się, aby jak najlepiej dopasować się do wymagań naszych klientów, zyskując ich zaufanie, lojalność, a także zapewniając satysfakcję.

Marwit Sp. z o.o.

Producent świeżych soków i zdrowych produktów. Właściciel marki Marwit, Ogrody Natury i Witmar. Lider w rynku świeżych soków, 21-lat doświadczenia. Marka Marwit to tradycja, jakość, zdrowie, ugruntowana pozycja na rynku. Już od 21 lat staramy się, aby jak najlepiej dopasować się do wymagań naszych klientów, zyskując ich zaufanie, lojalność, a także zapewniając satysfakcję.

W związku z licznymi próbami pozycjonowania stron w sieci, w powyższej tabeli umieszczane będą tylko firmy stale współpracujące z Biurem Karier UMK.