Zapraszamy na najbardziej efektywne targi pracy tej wiosny!
Zapamiętaj tę datę: 20 maja 2021 roku
!

Chcesz zaoferować studentom pracę? A może organizujesz dla nich program praktyk lub wakacyjnych staży? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś “tak” – świetnie. Spotkajmy się 20 maja 2021 roku na naszych targach!

Dlaczego warto zostać naszym wystawcą?

Job Day to targi pracy, praktyk i staży, organizowane przez studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK we współpracy z Biurem Karier dla studentów, absolwentów i wszystkich tych, którzy są zainteresowani rozwojem własnej ścieżki zawodowej. Dzięki temu, że głównymi organizatorami targów są studenci, łatwiej dotrzeć nam do grupy docelowej, ponieważ każdego dnia mamy bezpośredni kontakt z przedstawicielami tej społeczności. Dodatkowo, oferujemy indywidualne podejście do każdego wystawcy, dbanie o jego potrzeby oraz gwarantujemy opiekę wolontariusza, który w dniu targów pozostaje do Państwa wyłącznej dyspozycji.

Jakie możliwości przygotowaliśmy dla Ciebie?

Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie https://www.econ.umk.pl/targi/

Więcej informacji udzielają:

Koordynator  targów

Aleksandra Worbs
e-mail: jobday@umk.pl

Współorganizator targów
Biuro Karier UMK
tel. 56 611-46-43  biurokarier@umk.pl
umk.pl
Koordynator targów
Michał Grünberg
e-mail: jobday@umk.pl

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi targami. Prosimy o wypełnienie poniższych danych - skontaktujemy się z Państwem, by ustalić szczegóły.

To pole jest wymagane.