sylwetki uczestników - I edycja kursu przedsiębiorczości sylwetki uczestników - I edycja kursu przedsiębiorczości

ŁUKASZ BOJARSKI

WMiI UMK, autor biznesplanu firmy: NFC Bird

Planuje wyjazd na wizytę studyjną do Doliny Krzemowej (Stany Zjednoczone). Dolina Krzemowa jest centrum świata nowych technologii, w której to rozwijają się największe informatyczne formy. Wizyta obejmować będzie udział w konferencji, spotkania z osobami, mentoring związany z innowacyjnymi pomysłami. Jest to idealne miejsce, aby poszerzyć swoją wiedze nt. nowych technologii i nawiązać kontakty, które zaowocują podczas prowadzenia własnej działalności.

MAGDALENA DYNIEC

WSP UMK, autorka biznesplanu firmy: Artikon

Wraz z Klaudią Rajman planuje zagraniczną wizytę studyjną obejmującą spotkanie z przedstawicielka firmy specjalizującej się w konserwacji i restauracji szerokiego zakresu sztuki, od sztuki architektonicznej i historycznych dekoracyjnych wnętrz do malarstwa freskowego i dzieł sztuki. Wizyta obejmie także zwiedzanie Muzeów Watykańskich w Rzymie oraz udział w warsztatach artystycznych „Techniki Fresku we Florencji, połączone ze zwiedzaniem najbardziej znanych malowideł ściennych w Europie.

ALEKSANDRA KRAJEWSKA

WSP UMK, autorka biznesplanu firmy: Brafetteria

Planuje wizytę studyjną w Londynie, obejmującą udział w trzech wystawach związanych z branżą modową. Uczestniczka planuje odwiedzić m.in. Galerię Mody w Victoria & Albert Museum, wystawę "Wedding Dresses 1775-2014", wystawę "The Glamour of Italian Fashion 1945-2014", oraz wystawę "The Fashion World of Jean Paul Gaultier From the Sidewalk to the Catwalk". W ramach przyznanego dofinansowania zaplanowana została także wizyta studyjna w Łodzi, u producenta bielizny damskiej firmy Ewa Michalak.

IRMINA KUPKA

WSP UMK, autorka biznesplanu firmy: Niespodziankownia

Planuje wizytę studyjną w Barcelonie, obejmującą udział w nietypowych innowacyjnych formach rozrywki. W programie m.in: udział w festiwalu teatralno-rozrywkowym La Merce, obserwacja przygotowań do festiwalu, udział w grze ParaPark oraz wizyta w Parku Rozrywki Tibidabo. W ramach przyznanego dofinansowania planowana jest także wizyta studyjna w firmie specjalizującej się w organizowaniu niespodzianek „Cudotwórnia” w Katowicach.

JOANNA NOCEŃ

WBiOŚ UMK, autorka biznesplanu firmy: Kompo - Teklinka

trzyma dofinansowanie na pokrycie kosztów udziału w trzymiesięcznej praktyce w firmie Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego w Straszkowie. Uczestniczka dzięki praktyce będzie miała okazję przyjrzeć się specyfice i nabyć doświadczenia działalności w obszarze branży rolniczej, z którą związany jest jej biznesplan Kompo-Teklinka.

BEATA NOWAK

WBiOŚ UMK, autorka biznesplanu firmy: Green Food

Otrzyma dofinansowanie na pokrycie kosztów udziału w trzymiesięcznej praktyce w poradni dietetycznej Mój dietetyk w Toruniu, zajmującej się szerokim poradnictwem dietetycznym. Usługi świadczone przez poradnię pokrywają się z działalnością gabinetu dietetycznego, który będzie funkcjonował w ramach planowanej działalności gospodarczej uczestniczki.


NATALIA OLEJNIK

WCH UMK, autorka biznesplanu firmy: Zagotowani.pl

Otrzyma dofinansowanie na pokrycie kosztów udziału w dwumiesięcznej praktyce w firmie węgierskiej firmie BME-AutSoft KFT zajmującej się programowaniem, budowaniem stron internetowych, dla startup’ów oraz innymi szeroko zakrojonymi działaniami w branży IT. Uczestniczka w trakcie praktyki będzie miała możliwość zapoznania się ze strategiami marketingowymi prowadzonymi przez firmę oraz wzięcia czynnego udziału w tworzeniu kampanii, obserwując proces od wnętrza firmy.

KLAUDIA RAJMAN

WSP UMK, autorka biznesplanu firmy: KlarMal

Wraz z Magdaleną Dyniec planuje zagraniczną wizytę studyjną obejmującą spotkanie z przedstawicielka firmy specjalizującej się w konserwacji i restauracji szerokiego zakresu sztuki, od sztuki architektonicznej i historycznych dekoracyjnych wnętrz do malarstwa freskowego i dzieł sztuki. Wizyta obejmie także zwiedzanie Muzeów Watykańskich w Rzymie oraz udział w warsztatach artystycznych „Techniki Fresku we Florencji, połączone ze zwiedzaniem najbardziej znanych malowideł ściennych w Europie.

MAŁGORZATA SZYMCZAK

WSP UMK, autorka biznesplanu firmy: Pracownia ceramiki!

W trakcie opracowania programu praktyk.

 

ADAM TROJNAR

WMiI UMK, autor biznesplanu firmy: Etroya.pl

Otrzyma dofinansowanie na pokrycie kosztów udziału w trzymiesięcznej praktyce w firmie NEXEN zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania m.in. JAVA oraz elektroniki. Uczestnik dzięki praktyce będzie miał okazję zapoznać się z działalnością małego przedsiębiorstwa wytwarzającego oprogramowanie. Uczestnik rozwijał będzie również praktyczną wiedzę na temat programowania aplikacji JAVA, umożliwiających zarządzanie sterownikami.