Strefa Relaksu Strefa Relaksu

 

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń Strefa relaksu.

Podczas zajęć skupisz się na właściwym, przeponowym i świadomym oddychaniu, który zostanie połączony z relaksacją i wizualizacją. Są to bardzo skuteczne metody radzenia sobie ze stresem. Poznasz ćwiczenia w pozycji stojącej, siedzącej, leżącej oraz w ruchu.

Poznane ćwiczenia będą inspiracją do codziennego praktykowania oddechu. Wykonywane regularnie pozwolą Tobie na poradzenie sobie ze stresem, emocjami, trudnymi sytuacjami, pozwolą się wyciszyć, uspokoić, nabrać dystansu do danej sytuacji czy osoby, pomogą wyłączyć działanie automatyczne, stworzą przestrzeń między bodźcem a reakcją.  Praktyki oddechowe pomagają doświadczać za pomocą zmysłów, żyć w chwili obecnej, tu i teraz, uzyskać emocjonalną równowagę, uczą akceptacji swoich myśli, emocji i uczuć, doznań fizycznych. Ćwiczenia oddechowe rozwijają życzliwość, empatię, współczucie do siebie i innych. Zajęcia są wrotami do medytacji.

Proszę ubrać się wygodnie, w niektórych ćwiczeniach będziemy ściągać buty, można je robić w skarpetkach lub proszę przynieść obuwie na przebranie.

Liczba osób na szkoleniu maks. 8.

Harmonogram:

Uważne oddychanie - jak wyłączyć automatycznego pilota

6.05.2020  8.30-10.00

Wewnętrzna równowaga  - jak radzić sobie z emocjami

13.05.2020  8.30-10.00

Relaksacja oddechowa - jak akceptować rzeczywistość

 20.05.2020  8.30-10.00

Można zapisać się na wszystkie szkolenia lub na wybrane.

Zapisy od 8.04.2020.


Zajęcia nie są przeznaczone dla osób z depresją i innymi chorobami psychicznymi. Zajęcia nie są terapią.

Trener: Izabela Rutkowska

Doradca kariery, trener umiejętności miękkich, asesor w sesjach Assessment Centre.

Od ponad 10 lat prowadzi szkolenia z rozwoju kompetencji miękkich, m.in. radzenia sobie ze stresem. Od kilkunastu lat zgłębia tajniki praktyk oddechowych, relaksacji i medytacji oraz wielu metod radzenia sobie ze stresem i emocjami, budowaniem emocjonalnej równowagi, zdrowiem, odżywianiem i funkcjonowaniem człowieka w życiu codziennym.

Formularz zgłoszeniowy Formularz zgłoszeniowy

Warsztaty Strefa Relaksu*

Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką. W razie problemów z wysłaniem zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 611 46 43 lub e-mailowy biurokarier@umk.pl.

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Uniwersytet Mikołaja Kopernika wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz kontaktować się w każdej sprawie dotyczącej Twoich danych osobowych, a w szczególności składać u niego wnioski o realizację swoich praw, za pośrednictwem telefonu: 56 611 27 42, adresu e-mail: abi@umk.pl, a w uzasadnionych przypadkach listownie pod adresem: UMK Toruń, ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń z dopiskiem „ABI".

Przekazane przez Ciebie dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz również prawo do żądania przenoszenia danych.

W każdym czasie masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

Dane osobowe podajesz dobrowolnie, a odmowa ich podania nie wywołuje żadnych skutków wobec Ciebie, poza brakiem kontaktu ze strony pracownika Biura Karier UMK.