SKŁADANIE OFERT

ABY ZŁOŻYĆ OFERTĘ NALEŻY ZAREJESTROWAĆ SIĘ W SERWISIE:

SPOSÓB SKŁADANIA OFERTY:

Aby złożyć ofertę pracy (stałej, czasowej, dorywczej), stażu, praktyk (płatnych, bezpłatnych) lub wolontariatu należy:

  • W górnej zakładce wybrać polecenie Oferty -> Dodaj ofertę
  • Wypełnić formularz

Oferta ukaże się w serwisie biurokarier.edu.pl po sprawdzeniu i zaakceptowaniu jej przez pracownika Biura Karier UMK.  Oferty są akceptowane w dni robocze, zazwyczaj w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania.  Otrzymają Państwo e-mail potwierdzający z linkiem do oferty.

W razie pytań można kontaktować sie z Panią Izabelą Rutkowską - biurokarier@umk.pl, 56 611 46 43.

Szczegółowa instrukcja korzystania z serwisu biurokarier.edu.pl

 

KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA SERWISU:

  • Bezpłatne dodawanie ofert. Serwis daje możliwość łatwego i szybkiego zamieszczania ofert pracy, stażu, praktyk czy wolontariatu. Pracodawca może bezpłatnie utworzyć swój profil i samodzielnie dodawać i edytować oferty.
  • Ogólnopolski zasięg. Dostęp do ofert mają wszyscy studenci i absolwenci zarejestrowani w Akademickich Biurach Karier uczelni tworzących wspólnie ten serwis (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Warminsko-Mazurski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie). W praktyce oznacza to, że oferta dodana przez firmę pod opieką naszego biura jest widoczna dla użytkowników z całej Polski.
  • Spersonalizowana wysyłka ofert. Doradcy zawodowi przesyłają wyselekcjonowanym grupom użytkowników (spełniających wymagania oferty) informacje o nowych ofertach pracy zgodnych z ich preferencjami zawodowymi.
  • Dostęp do ofert. Zarejestrowani studenci i absolwenci mają pełny dostęp do zaakceptowanych ofert w serwisie i rozbudowanych mechanizmów ich filtrowania zgodnie z wymaganiami pracodawcy oraz swoim wykształceniem, umiejętnościami i preferencjami dotyczącymi m.in. branży, zawodu, rodzaju umowy czy miejsca pracy.
  • Automatyczna wysyłka ofert. Serwis www.biurokarier.edu.pl zapewnia wysyłkę e-mailową ofert do studentów i absolwentów  wg oczekiwań pracodawców oraz preferencji ustawionych przez użytkowników.