DNI KARIERY

 

Kolejna edycja Dni Kariery na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika odbędzie się dnia:  ..... *  w Auli UMK.

 

Targi Pracy, Praktyk i Staży Dni Kariery są ważnym wydarzeniem dla studentów ostatnich lat oraz absolwentów wszystkich kierunków studiów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, a także dla pracodawców, którzy mają okazję spotkać się ze studentami. Targi są cyklicznym przedsięwzięciem i jednym największych wydarzeń na rynku pracy i wśród społeczności akademickiej. Projekt ten składa się z dwóch części: Targów Pracy, Praktyk i Staży oraz części merytorycznej obejmującej cykl wykładów, szkoleń i warsztatów.


Dni Kariery doskonale łączą potrzeby najlepszych firm działających na polskim rynku oraz studentów i absolwentów stwarzając niepowtarzalną szansę dla firmy, by zainteresować swoją ofertą najlepszych kandydatów do pracy i na praktyki.Targi Pracy, Praktyk i Staży na UMK odwiedzane rokrocznie przez ponad tysiąc studentów są doskonałą okazją do wstępnego wyselekcjonowania najodpowiedniejszych kandydatów do pracy i na praktyki w Państwa firmie.

 

Impreza jest zawsze nagłośniona, zarówno w mediach lokalnych, jak i ogólnopolskich, co dodatkowo przyczynia się do promocji Państwa firmy czy instytucji.


Udział w wydarzeniu jest płatny.

 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Szczegółowe informacje u koordynatorów AIESEC:

  • Aleksandra Wiertel, Head of Talent Management, +48 664 545 099, aleksandra.wiertel@aiesec.net
  • Wiktoria Markowiak, 506 841 011, wiktoria.markowiak@aiesec.net

 

 

*(termin najbliższej edycji wydarzenia, pojawi się wkrótce - prosimy o cierpliwość)