Tegoroczna edycja Dni Kariery na Uniwersytecie Mikołaja Koperika odbędzie się dnia 2 marca w Auli UMK.

Targi Pracy, Praktyk i Staży są ważnym wydarzeniem dla studentów ostatnich lat oraz absolwentów wszystkich kierunków studiów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, a także dla pracodawców, którzy mają okazję spotkać się ze studentami. Od początku swojej działalności Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów UMK było organizatorem tej formy pośrednictwa pomiędzy firmami a potencjalnymi kandydatami na praktykę lub do pracy.

Targi Pracy, Praktyk i Staży „Dni Kariery" na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu są cyklicznym wspólnym przedsięwzięciem Biura Karier UMK oraz STOWARZYSZENIA AIESEC. Jest to jedno z największych wydarzeń na rynku pracy i wśród społeczności akademickiej. Projekt ten składa się z dwóch części: Targów Pracy, Praktyk i Staży oraz części merytorycznej obejmującej cykl wykładów, szkoleń i warsztatów.

Targi Pracy, Praktyk i Staży doskonale łączą potrzeby najlepszych firm działających na polskim rynku oraz studentów i absolwentów stwarzając niepowtarzalną szansę dla firmy, by zainteresować swoją ofertą najlepszych kandydatów do pracy i na praktyki.

Targi Pracy, Praktyk i Staży na UMK odwiedzane rokrocznie przez ponad tysiąc studentów są doskonałą okazją do wstępnego wyselekcjonowania najodpowiedniejszych kandydatów do pracy i na praktyki w Państwa firmie. Impreza jest zawsze nagłośniona zarówno w mediach lokalnych, jak i ogólnopolskich, co dodatkowo przyczynia się do promocji Państwa firmy, czy instytucji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Szczegółowe informacje u pracownika Biura:

Ewa Banaszak
tel. (56) 611 47 71
e-mail: Ewa.Banaszak@umk.pl