Berlin Startup Calling 2016 Idea Contest
Wydaje Ci się, że masz absolutnie innowacyjną ideę, która nieodwracalnie zmieni wirtualny świat?
Jesteś pod właściwym adresem!
 
Visual Meta GmbH, twórca serwisu ShopAlike.pl, daje Ci niepowtarzalną szansę,
by Twoje marzenia stały się rzeczywistością.
Usiądź, spisz swoje pomysły, wybierz ten najlepszy, stwórz ciekawą i oryginalną prezentację,
a następnie prześlij do nas.
Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 15.000 euro.
Powszechny dostęp do Internetu sprawił, że wiele firm także zaczęło działać online, przenosząc do wirtulanego świata swoją ofertę. To dzięki Internetowi nasze życie staje się z dnia na dzień coraz prostsze, a świat i dystans między kontynentami kurczą się – czasami nawet przy pomocy jednego kliknięcia. Ale biznes online to także ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, ulepszanie istniejących i nadążanie za potrzebami coraz bardziej wymagających użytkowników.
 
Jeżeli wirtualny świat nie ma przed Tobą tajemnic i z zapartym tchem śledzisz zmieniającą się wirtualną rzeczywistość, ten konkurs jest skierowany dla Ciebie! Wystarczy, że ciekawie zaprezentujesz nam swój innowacyjny pomysł. Na co najbardziej zwrócimy uwagę? Na wszystko, co wiąże się z nowymi technologiami: od wersji mobile po cloud computing.

Visual Meta GmbH to twórca platformy zakupowej, która z powodzeniem działa w Polsce od 2012 roku. Poza naszym krajem jest obecna w blisko 18 krajach na świecie, także jako UmsoLugar.co.br, LadenZeile.de czy Shoppala.com. Był rok 2009, gdy dwaj założyciele Visual Meta: Robert M. Maier i Johannes Schaback zaczynali realizować swój pomysł w małym mieszkaniu, w berlińskiej dzielnicy Prenzlauer Berg.

Dzisiaj Visual Meta GmbH to prężnie rozwijająca się firma, zatrudniająca ponad 250 osób z całego świata i podbijająca swym pomysłem kolejne kraje.
Tak właśnie rozwijają się najlepsze idee!

Więcej informacji >>