Wniosek skierowania na praktyki na podstawie umowy zbiorowej Wniosek skierowania na praktyki na podstawie umowy zbiorowej

Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*)

W razie problemów z wysłaniem zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 611 46 43 w godzinach pracy biura (pn-pt, 8:00-16:00).

To pole jest wymagane.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Uniwersytet Mikołaja Kopernika wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz kontaktować się w każdej sprawie dotyczącej Twoich danych osobowych, a w szczególności składać u niego wnioski o realizację swoich praw, za pośrednictwem telefonu: 56 611 27 42, adresu e-mail: abi@umk.pl, a w uzasadnionych przypadkach listownie pod adresem: UMK Toruń, ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń z dopiskiem „ABI".

Przekazane przez Ciebie dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz również prawo do żądania przenoszenia danych.

W każdym czasie masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

Dane osobowe podajesz dobrowolnie, a odmowa ich podania nie wywołuje żadnych skutków wobec Ciebie, poza brakiem kontaktu ze strony pracownika Biura Karier UMK.

Procedura skierowania na praktyki na podstawie umowy zbiorowej Procedura skierowania na praktyki na podstawie umowy zbiorowej

1. Skontaktuj się z pracodawcą

• Listę pracodawców, z którymi Biuro Karier UMK ma podpisane umowy zbiorowe znajdziesz na stronie
  • Ustal Wydział / Departament / Zakład, w którym będziesz odbywać praktyki
  • Uzyskaj wstępną zgodę na odbycie praktyki
  • Ustal termin i czas trwania (liczba godzin) praktyki

2. Wypełnij wniosek skierowania na praktyki

• Formularz dostępny poniżej

3. Dostarcz ubezpieczenie NNW

• Dostarcz oryginał zaświadczenia o ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy do Biura Karier UMK przy odbiorze dokumentów na praktyki

4. Odbierz skierowanie na praktyki

• Skierowanie będzie gotowe do odbioru w siedzibie Biura Karier UMK, dwa dni robocze po złożeniu wniosku.
  • Jeśli skierowanie nie będzie możliwe do wystawienia ww. terminie, otrzymasz informację e-mail lub telefoniczną.

5. Dostarcz skierowanie na praktyki pracodawcy

• Zanieś skierowanie pracodawcy i od tej pory możesz rozpocząć praktykę

6. Odbądź praktyki

• Opiekun praktyk wyznaczony przez pracodawcę ustali z Tobą godziny pracy i zakres obowiązków