Życzę Wam, aby kolejne lata Waszej działalności były równie obfite jak dotychczasowych 20:) Samych sukcesów, energii w przekazywaniu nam-studentom, motywacji i cennych wskazówek, a przede wszystkim uśmiechu i pogody ducha na co dzień:D

PaulinaR

100 lat , sto lat niech żyje biuro nam :-)

PZ

Życzę całemu Biurze Karier niegasnącej motywacji i energii do działania - jesteście naprawdę potrzebni ! :D

Michał Komorowski

Życzę Wam dużo uśmiechu na co dzień i samych sukcesów! Obyście zarażali studentów pozytywną energią w tak luźny, a zarazem profesjonalny sposób, jak dotychczas. :)

Adam Grzonkowski

Gratulacje z okazji tej wspaniałej rocznicy jak i dalszych owocnych pomysłów i działań życzy

Agata

Z okazji Jubileuszu XX-lecia działalności Biura Karier Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w codziennej pracy, wielu sukcesów oraz satysfakcji z realizowanych zadań przesyła Krzysztof Czarnecki.

Krzysztof Czarnecki

Przesyłam nieco spóźnione, ale bardzo ciepłe życzenia dalszych sukcesów i jeszcze więcej satysfakcji z pracy, a przede wszystkim: 100 lat, 100 (dalszej owocnej działalności).

Justyna T

Obok życzeń z okazji jubileuszu chciałabym wyrazić swoje podziękowania całemu zespołowi za Waszą pracę - szkolenia, warsztaty, pomoc w dopracowaniu dokumentów, ale przede wszystkim za wkład w rozwój osobowy, wskazówki, jak budować swoje życie zawodowe, ale też osobiste, wskazówki, których nie otrzymywaliśmy na zajęciach na uczelni. Dziękuję, że byliście, jesteście i życzę, żebyście przez wiele lat byli dla kolejnych młodych ludzi. :)

Magdalena K

Prześlij nam życzenia!

Po obchodach zostaną opublikowane na naszej stronie.

This field is mandatory.
This field is mandatory.
This field is mandatory.