WzorowySklep.pl - całkowicie bezpłatny kurs e-mailowy, o tym jak prowadzić skuteczny sklep internetowy już dostępny.
 
To idea, która ma na celu rozwój przedsiębiorczości oraz przybliżenie działalności sklepu internetowego. Kurs został przygotowany przez niezależnych konsultantów do spraw e-biznesu oraz firmę, która wdraża sklepy internetowe. To rzetelnie przekazana wiedza poparta licznymi przykładami i dobrymi praktykami.
 
WzorowySklep.pl jest dostępny dla wszystkich chętnych. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się o rynku e-commerce. Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak założyć sklep, jak zadbać o jego promocję, jak zwiększać zyski i wiele, wiele innych użytecznych wiadomości, które mogą przydać się w każdej działalności. To szansa dla studentów i absolwentów uczelni na zdobycie dodatkowej wiedzy i praktycznych umiejętności. 
 
Uczestnicy WzorowegoSklepu codziennie, przez 14 dni, będą dostawać e-maile z kolejnymi lekcjami. Lekcje przygotowane są w postaci PDF. W kursie, swoją wiedzą podziela się eksperci związani z rynkiem e-commerce. Kurs można zacząć w każdym momencie - wystarczy zapisać się na stronie WzorowySklep.pl
 
Zarówno cały kurs, podejście do testu, jak również certyfikat, jest całkowicie bezpłatny. Osoby, które skończą kurs oraz zdadzą test otrzymają imienny certyfikat w postaci pliku PDF. Taki certyfikat na pewno będzie przydatny na rynku pracy.