Web Content Display Web Content Display

 

Jesli chcesz aktywnie i dobrze wykorzystać swój czas, zapraszamy 14.1.2016 r. na Targi Wolontariatu i spotaknie z wolontariuszką z Hiszpanii!

Biblioteka Główna UMK, w godzinach 11:00 – 14:00.

W programie zostało przewidziane spotkanie z Esperanzą Nieves Jimenez nt. projektu Wolontariatu Europejskiego „EVS for everybody” i zasad uczestnictwa w projektach Wolontariatu Europejskiego w ramach programu Erasmus+ (g. 11:00, Biblioteka Główna UMK, sala nr 8. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie udziału (imię, nazwisko, kierunek studiów) na adres: p.stawicka@ohp.pl do dnia 13.01.2016.

Ponadto zapraszamy na część wystawienniczą, podczas której będzie możliwość zapoznania się z ofertami wolontariatu zaproszonych Organizacji: AEGEE Toruń – Europejskie Forum Studentów, Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu, Stowarzyszenie WIOSNA (Akademia Przyszłości), Polska Akcja Humanitarna, Hospicjum Światło, Fundacja Wiatrak, Fundacja Aktywizacja – (g. 11:30 – 14:00, Hol Biblioteki Głównej UMK).

Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Toruniu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP oraz Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów UMK w Toruniu.