Koszt konferencji to 200 zł (dwieście złotych brutto) za uczestnika. Obejmuje: materiały konferencyjne, catering w trakcie konferencji oraz uroczystą kolację integracyjną. Noclegi nie są wliczone w koszty konferencji - informacje o noclegach. Wpłaty należy dokonać przelewem na konto do dnia 19 sierpnia 2013:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Bank Millennium S.A. w Warszawie

z dopiskiem: BIURO KARIER oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika konferencji.

Prosimy o wypełnienie załączonej karty zgłoszenia z danymi do faktury VAT i odesłanie jej tradycyjną drogą pocztową oraz wypełnienie formularza zgłoszenia on-line (dostępnego poniżej) do dnia 19 sierpnia 2013 (termin przedłużony ze względu na sezon urlopowy).

Więcej informacji:

Formularz zgłoszeniowy dla przedstawicieli Biur Karier

W razie problemów z wysłaniem zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 611 46 43 w godzinach pracy biura (pn-pt, 8:00-16:00). Prosimy o podawanie nazwy uczelni po nazwie biura karier. Będziemy potwierdzać otrzymanie formularza.

Dieses Feld ist vorgeschrieben.