Profesjonalne CV i profil na LinkedIn Profesjonalne CV i profil na LinkedIn

Warsztaty: Profesjonalne CV i profil na LinkedIn - branża IT

Dla kogo: Studenci i absolwenci UMK zainteresowani pracą w branży IT, 32 miejsca

Gdzie: Wydział Matematyki i Informatyki UMK, sala L9

Kiedy: 11.04.2019,  część 1. 13.00-15.00, część 2. 15.00-17.00

UWAGA: Uczestnicy przychodzą na zajęcia z własnymi laptopami**

**W sytuacji gdy uczestnik nie ma laptopa, konieczne jest zgłoszenie tego faktu w formularzu rekrutacyjnym.

Część 1.

CV* w IT – podstawy opracowania profesjonalnej aplikacji dla studentów.

Opis warsztatów:

Dobrze przygotowane CV jest wizytówką naszych kompetencji i umiejętności. Ma przyciągnąć uwagę, zainteresować rekrutera, zbudować pierwsze pozytywne wrażenie. I na tym skupimy się na warsztatach. Dwie godziny wspólnej pracy zaowocują przygotowaniem Curriculum vitae, które przyciągnie przyszłego pracodawcę pełnym profesjonalizmem i informacją o najważniejszych kompetencjach kandydata do pracy. Warsztat ma charakter praktyczny. Zaplonowano pracę przy komputerach.

Trener: Tomasz Jankowski

Absolwent socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 10 lat związany z Biurem Karier macierzystej uczelni. Trener kompetencji interpersonalnych. Od 2009 roku koordynuje jedne z pierwszych w Polsce systematyczne badania losów absolwentów. Entuzjasta wykorzystania rozwiązań Business Intelligence (m.in. Tableau) do komunikowania danych o otaczającym świecie. Do 2015 roku spełnia swoje marzenia biznesowe w uniwersyteckiej spółce spin-off.  Obecnie pełni funkcję analityka w systemie jakości UMK

Część 2.

Załóż profil na LinkedIn – podstawy przygotowania profilu w branży IT.

Opis warsztatów:

LinkedIn to narzędzie dostępne dla każdego, które odpowiednio wykorzystane bardzo pomaga w procesie poszukiwania pracy i rozwoju zawodowego. Jak każde narzędzie, wymaga chwilę cierpliwości i odrobinę poświęconego czasu, aby jego użytkowanie nie sprawiało problemów. Prezentacja ma na celu pokazanie możliwości portalu, wskazanie, czym różni się od innych platform społecznościowych i wreszcie, jak wykorzystać go w procesie budowania profilu zawodowego. Wszystko po to, aby rekruterzy zainteresowali się Twoją osobą i w efekcie, żebyś dostał dobrze płatną, satysfakcjonującą pracę, w której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności. Aby wziąć udział w szkoleniu należy wcześniej uczestniczyć w warsztacie „CV* w IT – podstawy opracowania profesjonalnej aplikacji dla studentów”

Trener: Matylda Ryś

Od prawie 3 lat związana z branżą marketingową. Pasjonatka ciekawych kreacji reklamowych i nowych mediów. Jest absolwentką Lingwistyki praktycznej i copywritingu. Jako freelancer współpracuje z agencjami reklamowymi i przedsiębiorcami w zakresie prowadzenia komunikacji w Social Media. Lubi podpowiadać, jak stworzyć profil na LinkedIn, który umożliwi znalezienie ciekawej pracy.

Formularz zgłoszeniowy Formularz zgłoszeniowy

Profesjonalne CV i profil na LinkedIn

Proszę wypełnić wszystkie pola. W razie problemów z wysłaniem zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 611 46 43 lub e-mailowy biurokarier@umk.pl.

Dieses Feld ist vorgeschrieben.