W związku z rozwojem portalu internetowego Biura Karier UMK rozszerzamy dział tematyczny o wolontariacie i organizacjach pozarządowych. Dział skierowany jest do studentów i absolwentów zainteresowanych odbyciem wolontariatu na rzecz organizacji pozarządowych oraz podjęciem bezpłatnych praktyk studenckich lub stażu. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do rozpropagowania idei wolontariatu wśród studentów oraz zapoznania się z możliwościami zatrudnienia w organizacjach NGO.

Planujemy stworzyć aktualną bazę organizacji NGO, które aktywnie działają na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Na stronie chcemy umieścić internetowe sylwetki organizacji, do których doradcy zawodowi będą mogli kierować studentów konkretnych kierunków / specjalności na wolontariat, praktyki lub staż.
 


 

SYLWETKA ORGANIZACJI

Jeśli są Państwo zainteresowani zamieszczeniem sylwetki organizacji na naszych stronach, prosimy o wypełnienie i przesłanie  formularza opisującego organizację (formularz nr 1). Prosimy również o dołączenie pliku graficznego z LOGO organizacji. Dane zostaną umieszczone w dziale Wolontariat na podstronie Organizacje pozarządowe.

Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: biurokarier@umk.pl.

 


 

OFERTA WSPÓŁPRACY

Jeśli chcą Państwo przyjąć studentów na wolontariat, prosimy o zarejestrowanie się w serwisie www.biurokarier.edu.pl.

Biuro Karier UMK gromadzi i dystrybuuje oferty za pośrednictwem ogólnopolskiego serwisu Akademickich Biur Karier.

 


 

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań, uwag lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikiem Informatorium Biura Karier UMK.