Wykorzystanie narzędzi wizualizacji danych w praktyce biur karier

– Tableau Public

Termin: 23.09.2016

Godziny: 8.00 – 16.00

Liczba uczestników: 12

Miejsce: Gagarina 5/102, 87-100 Toruń

Prowadzący:  Tomasz Jankowski

W Biurze Karier UMK od 2009. Od 7 lat koordynuje projekt(y) badania losów absolwentów UMK. Od 2014 roku analityk systemu jakości UMK. Przygotowuje automatyzację generowania raportów dla interesariuszy wewnętrznych z wykorzystaniem różnych narzędzi m.in.: Excel, SPSS, Tableau, VBA. Trener biznesu. Od 2015 prezes Idea Spin Sp. z o.o. spółki zajmującej się badaniem doświadczeń klienta oraz projektowaniem innowacyjnych produktów i usług. Więcej:www.ideaspin.pl

Koszt: 200 PLN + 23% VAT (istnieje możliwość zwolnienia z VAT po podpisaniu stosownego oświadczenia przez osobę upoważnionej do zaciągania  zobowiązań wobec Jednostki). Wykonawca warsztatów przekaże Uczestnikowi informacje na temat szczegółów płatności po przesłaniu elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15.09.2016.

Codzienne jesteśmy zarzucani coraz większą ilością informacji: otaczają nas formularze z danymi na temat rekrutacji, miejsc pracy, zaangażowania w studia. Możemy się „podłączyć” do danych na naszym Facebooku, stronie internetowej bazie ofert pracy, praktyk… uff.

Proponujemy Państwu szkolenie, podczas którego poznacie potencjał jednego z narzędzi visual analitics, które pomoże wykorzystać powyższe dane w pracy klientami biura karier.

Uczestnicy

Szkolenie dedykowane jest pracownikom biur karier, którzy planują umieszczenie na swoich stronach www interaktywnych prezentacji danych pochodzących z dużych zbiorów.

Liczba miejsc: 12.

Korzyści dla uczestników

Podczas szkoleń, prowadzonych metodą warsztatową, podzielimy się z Państwem doświadczeniem w zakresie wykorzystania narzędzia Tableau Public w codziennej pracy Biura Karier UMK. Uczestnicy pracować będą na własnych komputerach/laptopach. Zakres szkolenia obejmuje:

1.       Planowanie wizualizacji, alternatywne narzędzia prezentacji/analizy dużych zbiorów danych, jak zorganizować współpracę z innymi jednostkami uczelni.

2.       Rozpoczęcie pracy z programem Tableau Public, przygotowanie danych w celu ich dalszego wykorzystania w interaktywnych wizualizacjach, pobieranie danych do programu, modyfikowanie danych zgodnie z potrzebami wizualizacji, różnice pomiędzy płatną i bezpłatną wersją programu.

3.       Tworzenie prostych wykresów, edycja wykresów, zagnieżdżanie informacji, tworzenie relacji pomiędzy wykresami – interaktywność, publikacja wizualizacji na stronie www.

4.       Publikowanie wyników na mapach, edycja, pobieranie map, niestandardowe mapy.

Form
Dieses Feld ist vorgeschrieben.
Dieses Feld ist vorgeschrieben.
Dieses Feld ist vorgeschrieben.
Dieses Feld ist vorgeschrieben.
Dieses Feld ist vorgeschrieben.
Dieses Feld ist vorgeschrieben.

Rezerwacja noclegu

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w pokojach gościnnych UMK w DS 11. w krzystnych cenach: pokój jednososobowy - 70 zł., pokój dwuosobowy 60 zł. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rezerwacją, prosimy o podanie dat noclegu i typu pokoju w poniższym formularzu.

Dieses Feld ist vorgeschrieben.
Dieses Feld ist vorgeschrieben.