Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*)

W razie problemów z wysłaniem zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 611 46 43 w godzinach pracy biura (pn-pt, 8:00-16:00).

Dieses Feld ist vorgeschrieben.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz kontaktować się w każdej sprawie dotyczącej Twoich danych osobowych, a w szczególności składać u niego wnioski o realizację swoich praw, za pośrednictwem telefonu: 56 611 27 42, adresu e-mail: abi@umk.pl, a w uzasadnionych przypadkach listownie pod adresem: UMK Toruń, ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń z dopiskiem „ABI".

Przekazane przez Ciebie dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz również prawo do żądania przenoszenia danych.

W każdym czasie masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

Dane osobowe podajesz dobrowolnie, a odmowa ich podania nie wywołuje żadnych skutków wobec Ciebie, poza brakiem kontaktu ze strony pracownika Biura Karier UMK.

1. Skontaktuj się z pracodawcą - skorzystaj z AKTUALNYCH OFERT lub wykorzystaj własne kontakty

• Ustal Wydział / Departament / Zakład, w którym będziesz odbywać praktyki
  • Uzyskaj wstępną zgodę na odbycie praktyki
  • Ustal termin i czas trwania (liczba godzin) praktyki

2. Wypełnij wniosek skierowania na praktyki

• Formularz dostępny poniżej

3. Dostarcz ubezpieczenie NNW

• Dostarcz oryginał zaświadczenia o ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy do Biura Karier UMK przy odbiorze dokumentów na praktyki

4. Odbierz skierowanie na praktyki

• Skierowanie będzie gotowe do odbioru w siedzibie Biura Karier UMK, dwa dni robocze po złożeniu wniosku.
  • Jeśli skierowanie nie będzie możliwe do wystawienia ww. terminie, otrzymasz informację e-mail lub telefoniczną.

5. Dostarcz skierowanie na praktyki pracodawcy

• Zanieś skierowanie pracodawcy i od tej pory możesz rozpocząć praktykę

6. Odbądź praktyki

• Opiekun praktyk wyznaczony przez pracodawcę ustali z Tobą godziny pracy i zakres obowiązków