Siła pozytywnych emocji w życiu i biznesie

Zastanawiasz się jak możesz osiągać więcej w pracy umiejętnie zarządzając emocjami? Jak współpracować efektywniej poprzez lepszą komunikację
i zrozumienie innych?

Przez wiele lat uważano, że emocje w biznesie są oznaką słabości i nie ma na nie miejsca w sferze zawodowej. Dziś zdolność radzenia sobie z emocjami jest atutem, ponieważ okazuje się, że mają one duży wpływ na nasz wizerunek, rozwój firmy, czy sprzedaż produktów.

Już 28 stycznia 2021 roku o godzinie 10:00 odbędzie się wydarzenie w formie online pod tytułem „Siła pozytywnych emocji w życiu i biznesie”, organizowane przez studentów specjalności Event Management i PR Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

Wydarzenie pod patronatem Biura Karier UMK oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu rozpocznie się od prelekcji osób związanych z coachingiem, doradztwem biznesowym, a także budowaniem i doskonaleniem wizerunku. Po wystąpieniach prelegentów będziesz miał możliwość zadania nurtujących Cię pytań.

Warto także wspomnieć kilka słów o samych prelegentach, abyś jeszcze przed wydarzeniem mógł dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Pani Grażyna Mikusek jest coachem biznesowym i do tej pory przeprowadziła już prawie 4 tysiące sesji z Klientami. W pracy wykorzystuje swoje umiejętności uważnego słuchania i zadawania pytań. Pracuje z zachowaniem najwyższych standardów etycznych, dbając o rozwój osobisty i biznesowy swoich Klientów.

Dr Kamila Skrzypczyńska pracuje ze studentami na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Posiada bogate doświadczenie
w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów połączonych z doradztwem biznesowym. Jest praktykiem we wdrażaniu i doskonaleniu systemowych rozwiązań projakościowych w przedsiębiorstwach.

Pan Tomasz Rajfura jest absolwentem studiów Executive Master of Business Administration (EMBA) na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Z wykształcenia psycholog i ekonomista, pasjonat komunikacji wizualnej i projektowania graficznego. Jest ekspertem w zakresie budowania i rozwijania wizerunku.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na oficjalnym profilu Wydziału Nauk i Zarządzania UMK w Toruniu na Facebooku. Jeśli chcesz dowiedzieć
się więcej odwiedź:
https://fb.me/e/6hWjlJ0Am. Zachęcamy do obserwowania wydarzenia.

Nie przegap okazji do zdobycia praktycznej wiedzy!