Kurs chińskiego dla studentów Kurs chińskiego dla studentów

Chcesz nauczyć się podstaw chińskiego całkowicie za darmo? Skorzystaj z kursu finansowanego ze środków unijnych w ramach projektu Chinese for Europeans. Wystarczy wejść na stronę www.chinese4.eu i założyć darmowe konto.

W ramach projektu specjalnie dla studentów został przygotowany specjalny moduł. Zawiera on słownictwo związane z nauką i życiem studenckim oraz wymianą międzynarodową. Moduł z wykorzystaniem asynchronicznego e-learningu dostępny jest on-line. W ramach serwisu www.chinese4.eu można również uczyć chińskiego w pozostałych modułach tematycznych. Moduł turysta, to kurs chińskiego na urządzenia mobilne i smartfony. Zawiera słownictwo i sytuacje komunikacyjne związane z podróżowaniem. Niezbędnik i dobry przyjaciel, który może wybawić z niejednej komunikacyjnej opresji.

Korzystając z części poświęconej przedsiębiorcom nauczysz się chińskiego metodą micro learning. Małe porcje lekcji będą wysyłane do Ciebie mailem w wybranej przez Ciebie częstotliwości. Dla tych którzy lubią naukę poprzez zabawę polecamy moduł dziecięcy. Kaligrafia, gra z misiem panda i dziadkiem Wang zachęcą do nauki chińskiego nawet tych najbardziej sceptycznych. Ci, którzy chcą zapoznać się z alfabetem, podstawami słownictwa i różnicami w tonach powinni najpierw zajrzeć do modułu zero, poświęconego podstawom chińskiego dla Europejczyków.

Wejdź na stronę www.chinese4.eu, wybierz polską wersję językową, rozpocznij przygodę i sam się przekonaj, że język chiński wcale nie jest trudny.

Kurs został przygotowany w ramach projektu Chinese for Europeans i jest całkowicie finansowany przez Unię Europejską w ramach programu Lifelong Learning Programme. Projekt realizowany jest przez sześć instytucji z Europy: Mescomp Technologies, Antwerp Management School, International Certificate Conference, Fondazione Italia Cina, Soros International House, EduActive.