Business Link Business Link

Dla kogo jest BL Toruń

startupteam

Wejdź ze swoim biznesem do BL

Jeżeli prowadzisz swoją firmę sam lub jesteś liderem zespołu, mamy dla Ciebie usługę akceleracji w Business Link. To rozwiązanie wszystkich problemów, które odciągały Cię od rozwoju biznesu. Dzięki akceleracji w BL w zasięgu ręki masz wszystko czego potrzebuje dynamicznie rozwijająca się firma.

startupinwestor

Dołącz do grona mentorów i inwestorów

Jeżeli szukasz miejsca, w którym rozwijają się najbardziej innowacyjne startupy i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą lub szukasz świetnych okazji inwestycyjnych dołącz do grona mentorów. Business Link to miejsce, w którym każdego dnia rodzi się innowacja, a akcelerujące się w nim startupy osiągają sukcesy na arenie międzynarodowej.

startuppartner

Dołącz swoje usługi do naszego pakietu B2B

Jeżeli twoja firma świadczy innowacyjne usługi, które pomagają przedsiębiorcom wchodzić na kolejny poziom dołącz do grona Business Link Contracts. Znajdują się tam najlpesze marki, które oferują swoje usługi i wsparcie dla StartUpów.

sale

Organizuj u nas spotkania i konferencje

Jesteśmy jedyną organizacją w Polsce, która dysponuje unikatowymi salami w najwyższym standardzie w 10 miastach. Oznacza to, że w każdym z miast, w którym działamy znajdują się sale w takim samym standardzie i wykończeniu. Dzięki temu możesz organizować szkolenia w całej Polsce, współpracując z jedną organizacją i utrzymując jednolity wizerunek.

Więcej informacji >>